whatsapp
+90 533 622 6240

Online Hizmetler

Online Hizmetler

Online Aile Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu

Online danışmanlık ve öğrenci koçluğu, alanında uzman danışman ve öğrenci koçu tarafından telefon veya internet aracılığıyla bireylere destek verilmesi sürecidir. Bu hizmet; bireylere Facetime,Whatsapp, Facebook Messenger aracılığıyla sunulmaktadır.

İçinde bulunduğumuz COVİD-19 pandemi döneminde, bu hastalığın bulaş riskini en aza indirmemiz gerektiğinin bilincindeyiz. Yüz yüze verdiğimiz her terapi seansında; COVİD-19 salgını tedbirlerine bağlı kalmaktayız. Maske, mesafe ve temizlik kurallarına tam uyumla hizmetlerimiz sürmektedir. Ancak; online terapinin, bireylerden endişesi yüksek düzeyde olan ve kronik rahatsızlıkları olanlarına bu şekilde destek sağlamak salgınla mücadelede hem bireysel hem toplumsal anlamda faydalı olacağı inancındayız. Bunun yanında yüz yüze verilen seanslarda uygulanan tüm teknik ve terapilerin online olarak da uygulanabiliyor olması, bireylerin bulunduğu bölgede danışman ve öğrenci koçunun bulunmaması, bireylerin destek aldığının duyulmasının istenmemesi, evden çıkamayacak durumda olması ve kendi evinin rahatlığında istenildiği zamanda bu hizmetten hiçbir çevre faktöründen etkilenmeden (örneğin;trafik,yetişme telaşı,işten izin almak zorunda kalma vs.) faydalanabilmek gibi birçok avantajları bulunmaktadır.

 

Online terapi sürecinde yüz yüze verilen Danışmanlık ve Öğrenci Koçluğu hizmetlerindeki bütün etik kuralların geçerliliğini de vurgulamak isteriz.